Lotto, Eurojackpot, Ekstra Pensja – to był weekend wysokich wygranych!

Lotto, Eurojackpot, Ekstra Pensja – to był weekend wysokich wygranych!

To był weekend pełen emocji! Rekordowa kumulacja w Eurojackpot oraz wysoka wygrana w tej grze, ”szóstka” w Lotto oraz dwie główne wygrane w Ekstra Pensji – a to wszystko na przestrzeni ostatnich kilku dni!

Zacznijmy od sobotniego losowania Lotto. 8 861 297,20 złotych – taka wygrana padła w kolekturze przy ul. Ceglanej 4 w Świdnicy. Szczęśliwcowi, który może cieszyć się z tych ogromnych pieniędzy, wystarczyło zawarcie dwóch zakładów na chybił trafił. Liczbami wartymi ponad 8,8 miliona złotych okazały się: 12, 24, 34, 36, 40, 44. To najwyższa wygrana jaka padła do tej pory w tej miejscowości!

Podobnie jak nowy Lottomilioner całkowicie swojemu szczęściu zawierzyło dwóch Graczy Ekstra Pensji, którzy zagrali na chybił trafił i trafili główne wygrane w tej grze. W sobotnim losowaniu szczęście przyniósł punkt LOTTO w Mielcu (ul. Pisarka 3A/3), a w niedzielnym kolektura w miejscowości Osieczna (ul. Rynek 27/28). Każdy ze szczęśliwców będzie mógł się cieszyć „pensją” w wysokości 5000 złotych wypłacaną każdego miesiąca przez 20 lat.

Wiele osób śledziło także piątkowe losowanie gry Eurojackpot. Mimo, że w żadnym kraju w którym dostępna jest gra nie padła główna wygrana, to w Polsce odnotowano dziesiątki tysięcy (!) wygranych niższych stopni – w tym także wygraną III stopnia w wysokości 2 093 493,90 złotych. Padła ona w Garwolinie, w kolekturze na rogu ulic Senatorskiej oraz Kościuszki.

Przypominamy, że w najbliższy piątek w Eurojackpot zagramy o rekordowe 375 000 000 złotych!

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na